LANGUAGE
خانه پیش ساخته | ویلای پیش ساخته | ساختمان پیش ساخته | خانه های پیش ساخته
خانه پیش ساخته - طراحی و اجرای ویلا و خانه پیش ساخته.این شرکت در حال تولید ویلاهای سبک با مصالح نوین مقاوم در مقابل زلزله و طرحهای دلخواه مشتری می باشد که قابلیت افزایش طبقه بر روی ساختمانهای موجود نیز از قابلیتهای این سیستم ساختمانی می باشد.
خانه پیش ساخته, ویلای پیش ساخته, ساختمان پیش ساخته, لصف, خانه های پیش ساخته
15702
page-template-default,page,page-id-15702,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_270,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

خانه پیش ساخته

خانه های پیش ساخته پانلی که دارای طراحی مدرن و خلاقانه میباشند به دلیل داشتن مزیتهایی چون قیمت مناسب و تولید و نصب سریع با آخرین تکنولوژی، مورد انتخاب کسانی قرار میگیرد که تصمیم به خرید خانه دارند. به دلیل اینکه کلیه واحد های این ساختمان ها بصورت دمونتاژ تولید میگردند و در مدت زمان کوتاهی و بدون نیاز به واحدهای تکمیلی  در محل مورد نظر نصب میگردند در صنعت ساختمان به آنها خانه های مدولار نیز گفته میشود.

برای کسانیکه که آرزو دارند در زمان کوتاهی صاحب خانه شوند خانه های آماده گزینه ی قابل اهمیتی است. خانه ای را تصور نمایید که در مدت زمان کوتاهی پس از تصمیم گیری، مخصوص شما ساخته شود و باز در مدت زمان کوتاهی در مکان مورد نظر شما با جزئیات درخواستی شما بصورت آماده بهره برداری برپا گردد. کارمُد بهترین آدرس جهت رسیدن به آرزوی خانه دار شدن از طریق سازه ای مطمئن است. در صادرات انجام شده به بیش از 90 کشور دنیا و در پروژه های خاص هر مشتری و پروژه های انبوه که در ترکیه و دیگر نقاط دنیا اجرا گردیده، افرادی که شرکت کارمُد را انتخاب نموده اند دلایل زیادی جهت این انتخاب داشته اند. ساخت 1884 واحد مسکونی در بغداد، پایتخت عراق و  شهر کوت ، بزرگترین مسکن پیش ساخته انبوه دنیا،  که در مدت زمانی کمتر از 7 ماه اجرا گردید بیش از 11،000 نفر زندگی میکند. خانه های آماده کارمُد از خاورمیانه گرفته تا آفریقا، از آسیا تا آمریکای جنوبی در همه جای دنیا حضور دارند. در خانه های کارمُد طراحی های مختلفی با مصارف کاربردی متعدد وجود دارد که توسط معمار و مهندسین خبره طراحی شده اند. از دیوار تا سقف، کلیه اجزای خانه هایی که طراح آنها انجام شده است با در نظر گرفتن ویژگی های اقلیم کشور و یا منطقه در خط تولید کارخانه های مدرن پیش تولید میگردند. کلیه اجزای پیش تولید شده، تحت شرایط حمل و نقل بین المللی به محل مورد نظر منتقل میگردند. خانه توسط متخصصین شرکت کارمُد در محل مورد نظر مونتاژ شده و بصورت آماده بهره برداری تحویل داده میشود.

71 متر مربع

87 متر مربع

105 متر مربع

91 متر مربع

125 متر مربع

49 متر مربع

97 متر مربع

149 متر مربع

114 متر مربع

147 متر مربع

یکی دیگر از ویژگی های این ساختمان ها که در مدت زمان بسیار کوتاه چند روزه پس از پیش تولید و انتقال به محل مورد نظر برپا میگردند، عدم نیاز به سایر استادکارها است. دیوارها، سقف، پوشش سقف، آبروی آب باران، پنجره های پی وی سی، درب ضد سرقت ورودی، درهای داخلی، تاسیسات برق و لامپ های روشنایی، تاسیسات آب و فاضلاب که بصورت آماده اتصال به شبکه اصلی میباشند، بصورت مونتاژ شده تحویل داده میشوند. نقاشی خانه و در صورت درخواست کفسازی سفارش داده شده، توسط متخصصین شرکت کارمُد اجرا میگردند. در مقایسه با خانه های بتن آرمه که با معماری کلاسیک ساخته میشوند ، خانه های پیش ساخته کارمُد که دارای عمر مصرف طولانی میباشند دارای مزیت های زیادی است که از همه مهمتر، قیمت مناسب آن میباشد.