LANGUAGE
درباره ما - تکنولوژی ساختمان های پیش ساخته
شرکت تکنولوژی ساختمان های پیش ساخته کارمُد در زمینه خانه ها و دفاتر کار پیش ساخته، ساختمان های کارگاهی، بیمارستان و ساختمان اورژانس،
درباره ما, تکنولوژی ساختمان های پیش ساخته
15350
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15350,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_270,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

درباره ما

شرکت تکنولوژی ساختمان های پیش ساخته کارمُد در زمینه خانه ها و دفاتر کار پیش ساخته، ساختمان های کارگاهی، بیمارستان و ساختمان اورژانس، ساختمان های آموزشی و مدارس، مراکز بهداشتی و سایر ساختمان های مشابه در میان شرکت های پیشرو قرار دارد.

ساختمان های پیش ساخته که از سال 1986 به عنوان اقامتگاه های موقت شناخته شده بودند اکنون با تکنولوژی تولید پیشرفته، در میان ساختمان های مقاوم و با طول عمر بالا قرار دارند. شرکت کارمُد ساختمان های خود را با تکنولوژی ساختمان های غیر یکپارچه اجرا نموده و در خدمت شما مشتریان عزیز قرار میدهد. ساختمان های مجتمع هایی که بصورت مداوم در حال رشد هستند برای بسیاری از شرکت ها و سازمان ها مشکل ساز میباشند. استفاده از ساختمان های پیش ساخته در یک مجتمع فرهنگی، مجتمع بهداشتی-درمانی، ساختمان آموزشی و یا خانه ها به راحتی امکان توسعه و رشد را فراهم می آورد. استفاده از ساختمان های پیش ساخته  در مدارس و مراکز درمانی که به صورت مداوم نیاز به توسعه دارند، انتخاب ایده آلی میباشد. ساختمان های پیش ساخته در کنار داشتن راه حل های متفاوت جهت مصارف گوناگون دارای قیمت مناسب میباشند.  این ساختمان ها در کنار تولید با تکنولوژی مدرن  دارای امکان برپایی راحت و  انعطاف پذیری میباشند. ما به عنوان شرکت کارمُد علاوه بر استفاده از تجارب پیشین خود  با فعالیت های تحقیق و توسعه ای که در زمینه های مدل ساختمان ها و طراحی آنها انجام میدهیم مسیر طولانی ای را طی نموده ایم و محصولاتمان را همزمان به 4 قاره جهان ارسال نمودیم و مینماییم.
در واحد فنی ساختمان های پیش ساخته، طراحی و نقشه ی انواع مختلف ساختمان بر اساس درخواست مشتریان شکل یافته است. سازه های پیش ساخته که تولید آنها در کارخانه مدرن ما با مساحت 13.000 متر مربع توسط نیروهای کار مجرب انجام میگیرد، در هر منطقه در ترکیه و دنیا با اطمینان خاطر نصب و مستقر میگردند. خانه های پیش ساخته یک طبقه، خانه های پیش ساخته دوبلکس، پروژه و ساختمان های کارگاهی، کلاس درس و ساختمان های آموزشی پیش ساخته، مجتمع های درمانی، ساختمان های دانشگاهی، دفاتر کاری، سالن های ورزشی، مجتمع های فرهنگی، واحد های اسکان فوری، کمپ و مجتمع های نظامی در میان تولیدات شرکت کارمُد قرار دارند. شرکت کارمُد که با دریافت گواهینامه های کیفیت بین المللی کیفیت بالای خود را ثبت نموده است و با اهمیت دادن به رضایت مشتری، خدمات خود را در بالاترین حد ممکن ارائه میدهد.
9500

مسکن

500

پروژه

90

کشور

سوالی در ذهنتان است؟ میتوانید کلیه سوالات خود را از آدرس info@karmod.com به دست ما برسانید.