LANGUAGE
ساختمان پیش ساخته پانلی | تجهیز کارگاه‌ | کانکس | ساختمان اداری
شرکت کارمُد برای پروژه های بزرگ که بر اساس برنامه زمانبندی مشخصی پیش میروند و نیازمند اجرای ساختمان در مدت زمان کوتاهی میباشند، با ساختمان های پیش ساخته پانلی
ساختمان پیش ساخته, ساختمان پیش ساخته
16014
page-template-default,page,page-id-16014,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_270,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

ساختمان پیش ساخته پانلی

شرکت کارمُد برای پروژه های بزرگ که بر اساس برنامه زمانبندی مشخصی پیش میروند و نیازمند اجرای ساختمان در مدت زمان کوتاهی میباشند، با ساختمان های پیش ساخته پانلی پیش ساخته ی خود راه حل ارائه میدهد. در سراسر دنیا ساختمان های کارگاهی مربوط به پروژه های عظیمی مانند صنعت ساختمان، معادن، پروژه های راه سازی، فرودگاه ها، کارگاه های پروژه های نفت و گاز را اجرا نمودیم و مینماییم. شرکت کارمُد بطور همزمان، روزانه، در 10 کشور مختلف دنیا در حال اجرای پروژه های کارگاهی میباشد.

در ساختمان های پیش ساخته ی پانلی کارگاهی تخصص، اطمینان، انرژی و قیمت مناسب حائز اهمیت است. گروه فنی کارمُد توسط متخصصین مسلط به ایمنی در کار و استانداردهای ساختمان های کارگاهی، بر اساس تعداد افراد در گروه مدیریت فنی و کارگران ایده آل ترین پروژه را  اجرا مینماید. جزئیات اینکه بر اساس استانداردهای بین المللی ابعاد یک خوابگاه مستقر در کارگاه چند متر مربع باشد، در یک اتاق چند نفر مستقر خواهند شد، سیستم تهویه چگونه باید باشد، تعداد واحدهای سرویس بهداشتی و دوش، توسط متخصصین کارمُد به صورت کاربردی به پروژه منعکس میگردند.

ساختمان های اداری

در ساختمان های پیش ساخته ی پانلی کارگاهی کارمُد ایمنی سازه در سطح بالایی قرار دارد. محاسبات سازه ای توسط مهندسین در دفتر فنی انجام شده و توسط مجریان مجرب اجرا میگردد. اجزای حائز اهمیت در محاسبات سازه به دقت در پروژه های معماری منعکس میگردند. از دیوار تا سقف در تمامی مصالح تشکیل دهنده ی ساختمان های کارمُد  از مصالحی که دارای گواهی نامه ی کیفیت میباشند استقاده شده است. پروژه ها مطابق با روند تولید در کامپیوتر طراحی شده در خط تولید کارمُد که دارای آخرین تکنولوژی میباشد با تمام جزئیات بصورت یک به یک تولید میگردند و در مسیر تولید و مونتاژ روند کنترل کیفیت را طی مینمایند لذا از این طریق ایمنی سازه به بالاترین حد ممکن میرسد.

یکی دیگر از ویژگی های ساختمان های کارگاهی کارمُد، ارائه ی مکان های دلباز و پر انرژی میباشد. در محیط های کارگاهی به همراه خستگی بدنی  ناشی از  حجم کاری زیاد گاهی استرس به بالاترین حد ممکن میرسد لذا چه برای مدیران، چه برای اعضای دفتر فنی و چه برای کارگران، محیط های پر انرژی از اهمیت بالایی برخوردار است. همانگونه که برای مدیران و گروه فنی، دفاتر کاری با فضاهای کاربردی حائز اهمیت است، برای یک کارگر نیز پس از اتمام یک روز کاری خسته کننده رفع خستگی در محیط پر انرژی خوابگاه  و یا در تعطیلی ظهر، استراحت به همراه صرف نهار در محیط مفرّح غذاخوری حائز اهمیت است.

مزیت دیگر کارمُد نیز سرعت و قیمت مناسب است. شرکت کارمُد در واحدهای مختلف خود، از فروش تا طراحی و از تولید تا مونتاژ، با تیم های هماهنگ شده، ساختمان های کارگاهی اطمینان بخش را به همراه حداکثر سرعت ممکن و با مناسب ترین قیمت تولید و ارائه مینماید. اساسی ترین ویژگی ساختمان های کارگاهی تولید شده توسط شرکت کارمُد تولید بصورت دمونتاژ و بر اساس سیستم پیچ و مهره میباشد. این ویژگی به شما امکان آن را میدهد که پس از اتمام پروژه ساختمان را دمونتاژ نموده و به دفعات در پروژه های دیگر از آن بهره مند گردید.

تمام محیط های زندگی مانند دفاتر کاری، ساختمان هایی با کاربرد عمومی، مسکن انبوه، مدارس، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، ساختمان های کارگاهی، خوابگاه ها، غذاخوری ها،  واحد های سرویس بهداشتی و دوش و … در میان تولیدات شرکت کارمُد قرار دارند.

شرکت کارمُد که تا کنون در حدود 90 کشور دنیا، در تولید ساختمان های پیش ساخته ی پروژه های زیادی حضور به عمل آورده است، در پروژه های ساختمانی جدید نیز همچنان حضور دارد.